Yemek Geç Geldi Diye Paketçi ile Yumruk Yumruğa Girdiler

Bir Fast food firmasından yemek sipariş eden kişi yemeğin geç gelmesi ile önce firmayı telefonda azarladı. Sonra ise gelen paketçiye sert tepki vermeye başladı. Paketçi yoğunluk dolayısıyla yemeğin geç geldiğini kusura bakmayın demesine rağmen üzerine yürümeye başlayan kişi paketçi tarafından etkisiz hale getirildi.

Yemek Geç Geldi Diye Paketçi ile Yumruk Yumruğa Girdiler

Bir Fast food firmasından yemek sipariş eden kişi yemeğin geç gelmesi ile önce firmayı telefonda azarladı. Sonra ise gelen paketçiye sert tepki vermeye başladı. Paketçi yoğunluk dolayısıyla yemeğin geç geldiğini kusra bakmayın demesine rağmen üzerine yürümeye başlayan kişi paketçi tarafından etkisiz hale getirilerek yere düşürüldü. Ardından yere düşen şahsın yakınları da olaya dahil olunca çevredekiler kavgayı ayırmaya çalıştılar. O anlar görüntülere böyle yansıdı

 

Samsun'da bir yemek şirketi kuryesi ile siparişi verenler arasındaki arbede kameraya yansıdı. 
Olay, Atakum ilçesi Mimarsinan Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre bir aile, fast food iş yerinden yemek siparişi verdi. Yemeği getiren kurye ile müşteri arasında yemeği geç getirme tartışması başladı.Tartışma büyüyünce arbede yaşandı. 
Olay anının bir kısmı ise bir vatandaş tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Görüntüde kuryenin kadını darp ettiği, araya vatandaşların girdiği ve kadının yakınlarının da kuryeye saldırdığı görülüyor.