Türkiye genelinde ilk oturumu bugün tamamlanan YKS sınavı için ilçede seferber olan Viranşehir Belediyesi ekipleri, sınava giren öğrencilerin sorun yaşamaması için bu yıl da destek masası kurdu.
Öğretmenevi önünde kurulan destek masasında sınava girecekleri okulu bulamayan ya da sınava geç kalan öğrencilere yardımcı olundu. Belediye ekipleri geç kalan öğrencileri okullarını yetiştirdi.
Belediye ekiplerinin sınav günü sunduğu hizmet bununla da sınırlı kalmadı. Belediye ekipleri, okul bahçelerinde ve çevresinde bekleyen öğrenci ile ailelerine su ikramında da bulundu.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/06/648ddedf669fc.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/06/648ddeea987b9.jpg)