Belediyeden yapılan açıklamada, düzenlenen bir etkinlikle rehabilitasyon merkezlerinde eğitim alan özel öğrencilere sinema keyfi yaşatıldığı bildirildi.Öğrenciler, Viranşehir Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi Sinema Salonunda perdeye yansıtılan ‘Masa ile Koca Ayı’ isimli çizgi filmi öğretmenleriyle birlikte izledi. Çizgi filmi büyük bir heyecanla izleyen öğrencilerin keyifli anlar yaşadıkları kaydedildi.Sinema salonundan mutlu ayrılan öğrencilerin etkinlikten dolayı Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci ve Sosyal Destek Birimine teşekkür ettikleri aktarıldı.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/07/64a5cc953cf08.jpg)