Viranşehir Belediyespor U 16 takımı, sezonu şampiyon tamamladı. B Grubunda 13 maça çıkan Viranşehir Belediyespor; 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 mağlubiyet ile sezonu lider bitirdi. Viranşehir takımı Play-Off'a katılmaya hak kazandı.Son maçında Ceylanpınar TİGEM'i 4-0 gibi farklı bir skorla yenen Viranşehir ekibine galibiyeti getiren golleri Veysel Karakış (2), Ömer Demir ve Sabri Tektaş kaydetti.Takımın sezonu şampiyon tamamlaması ilçede sevinçle karşılandı.
Spor
Yayınlanma: 02 Şubat 2024 - 21:22
Viranşehir Belediyespor şampiyon oldu
Viranşehir Belediyespor U 16 takımı, Amatör Ligi B Grubunda şampiyon oldu.
Spor
02 Şubat 2024 - 21:22