Salih Ekinci başkanlığındaki Viranşehir Belediyesi, ulusal ve uluslararası turnuvalarda farklı branşlarda aldığı başarılı sonuçlarla dikkat çekiyor.
Lisanslı sporcu sayısını artırma için birçok farklı branş sporunda desteğini sürdüren Viranşehir Belediyesi, Kick Boks’ta da başarılı bir adım attı.
Kick Boks branşında Dünya ve Türkiye şampiyonları çıkarmayı başaran Viranşehir Belediyesi’nin Kick Boks Antrenörü Mazlum Oktay da Türkiye Kick Boks Federasyonu tarafından Milli Takım Antrenörü olarak görevlendirildi.
Viranşehir’in ismini Kick Boks branşında Dünyaya duyurulmasında emekleri olan Oktay, 13-17 Eylül arası Özbekistan’da düzenlenecek Özbekistan Avrupa Kupasında Milli Takım Antrenörü olarak görev alacak.