Bir konukevinde düzenlenen istişare toplantısına kentte görev yapan yerel ve ulusal basın kuruluşlarının temsilcileri ile çalışanları katıldı.
Milletvekili olarak basın ile ilk istişare toplantısı düzenlediğini ifade eden Yazmacı, benzer toplantıları tekrarlayacağını ve şehir için neler yapılabileceğini konuşacağını belirtti.“Derdimiz Urfa dolayısıyla Urfa için neler yapabileceksek bunları da el birliğiyle ve ortak akılla yapacağız” diyen Yazmacı, “Şanlıurfa’yı hak ettiği noktaya hep birlikte getireceğiz. Siz de bu çarkın dişlilerinden birisiniz. O nedenle sizlere de büyük görevler düşüyor. Bu birlikte bir araya gelişlerimiz zaman zaman olacak. 5 yıllık görev süresince sizlerle istişare edeceğiz” şeklinde konuştu.
Yazmacı, “Bu istişareler sonucunda neler yaptığımızı ve neler yapacağımızı konuşacağız. Burada sizin önerileriniz, katkılarınız ve destekleriniz çok önemli” ifadelerini kullandı.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/07/64a2a90296df8.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/07/64a2a91725668.jpg)