İlçeye özgü nar ve atının tanıtımına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirilen festival, katılımcılardan yoğun ilgi gördü.Kortej yürüyüşü ile başlayan festivalde "En büyük nar benim" ve "En iyi safkan Suruç yarış atı" yarışmaları düzenlendi.İkramların da yapıldığı festival, yarışmalarda dereceye girenlere ödüllerin verilmesiyle devam etti.Etkinliğe, Vali Hasan Şıldak, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve kurum müdürleri ile vatandaşlar katıldı.Festival yarın düzenlenecek etkinliklerle tamamlanacak.
Haberler
Yayınlanma: 30 Eylül 2023 - 20:20
'Suruç 4. Nar Festivali' başladı
Şanlıurfa'nın Suruç Belediyesi ve Kaymakamlığınca düzenlenen "Suruç 4. Nar Festivali" başladı.
Haberler
30 Eylül 2023 - 20:20