Sünnet Düğününde Adult Show Yapan 3 Dansöze Yurt dışına Çıkma Yasağı

Bir sünnet düğününe şovmen olarak davet edilen 3 dansöz, Çocukların gözü önünde adult şov yapınca 2 avukat tarafından mahkemeye verildi.

Sosyal medyada elden ele dolaşan sünnet merasimindeki dansöz sıkandalında ilk duruşma yapıldı, Yapılan ilk duruşmada anne ve baba'nın ifadelerine başvuruldu, Anne ve baba köçek dansı oynayacaklarını zannettik deyince, mahkeme ertelendi, dansözlere yurt dışına çıkma yasağı geldi.


İlginizi Çekecek Diğer +18 Haberler


Bekaretini Arya Stark' Game Of Thrones'ta Kaybedince Ortalık Karıştı►
Küresel sıralamada en çok izlenen diziler arasında yer alan Game of Thrones'un 8. sezon 2'inci bölümünde bekaretini Arya Stark' Game Of Thrones'ta Kaybedince Ortalık Karıştı


Şanlıurfa Kalesinde 2 Yaşlı Adam Cinsel Temasta Bulunurken Görüntülendi►
Hazreti İbrahim'in mancınık ile ateşe atıldığı yerin yanında sapık 2 ihtiyar bir birlerine cinsel temasta bulundu, Sapıkların gündüz vakti icraatı kameralara yansıdı.


Kerimcan Durmaz Uçak Mastürbasyon Videosu Tepkiye Yol Açtı►
Kerimcan Durmaz sosyal medya paylaşımları İle ülke ahlaki değerlerini hiçe sayarak paylaşımlarda bulunmaya devam ediyor.


Fenerbahçeli Basketbolcu Nikola Kalinic Mastürbasyon Videosu Çıktı► 
Fenerbahçe Basketbol takımında forma giyen Basketçi Nikola Kalinic kız arkadaşı ile daha önce whatsapp görüntülü konuşması ortaya çıktı, Görüntüde mastürbasyon yapan ünlü basketçi videonun nasıl servis edildiğinden haberim yok dedi.