Trendyol 1. Lig’in 17. hafta karşılaşmasında Şanlıurfaspor deplasmanda Manisa FK'ile karşı karşıya gelecek.
Şanlıurfaspor Tesisleri'nde Teknik Direktör İrfan Buz yönetiminde gerçekleşen antrenman, ısınma hareketleri ve pas çalışmasıyla başladı. Dar alan oyunuyla devam eden antrenman orta ve şut çalışmalarıyla sona erdi.
Manisa FK - Şanlıurfaspor maçı 25 Aralık Pazartesi günü saat 14.00'te Mümin Özkasap Stadı'nda oynanacak.