Trendyol 1. Lig'de üst üste iki deplasman maçına çıkacak olan sarı Şanlıurfaspor, yarın Bolu Atatürk Stadyumu'nda oynanacak karşılaşma için bugün kente vardı.
Hava yolu ile gittiği Başkent Ankara'dan kara yolu ile Bolu'ya geçiş yapan takımda herhangi bir eksiklik bulunmazken, futbolcular kısa bir dinlenmenin ardından akşam saatlerinde ise bu kez ter antrenmanına çıkacak.
Şanlıurfa temsilcisinde Bolu kadrosundaki futbolcular şöyle:Aydın, Erzhan, Semih, Seyit, Barış Gök, Barış Ekincier, Hüsamettin, Mehmet Yiğit, Michel, Pape, Cumali, Donsah, Olivier, Adem, Hüseyin, Abdullah, Toure, Mato, Mert, Muhammet, Ardaiz ve Cebrail.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/08/64e9f2eeaba1a.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/08/64e9f3018d5a8.jpg)