Devre arası kamp dönemini Antalya’da tamamladıktan sonra bu hafta başında çalışmalarına kendi tesislerinde devam eden Şanlıurfaspor, ligin ikinci yarısına hazırlanıyor.
TFF 2’nci Lig’de ikinci yarının ilk maçını Pazar günü deplasmanda Çorum FK ile oynayacak olan sarı yeşilli ekipte tüm detaylar gözden geçiriliyor. Maç için hazırlıklarına bugün Karaköprü Faruk Çelik Stadında devam eden takımın oyuncuları, antrenmana ısınma hareketleri ile başladı. Daha sonra dar alan ve taktiksel savunma pozisyonları çalışıldı.
Antrenmanda performansı yüksek tutan sarı yeşilli ekipte Çorum maçı için hedef mutlak galibiyet.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/01/63bee54751def.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/01/63bee5588e094.jpg)