Spor Toto 1. Lig’e yükselen Şanlıurfaspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor. Bolu’da kampa giren sarı yeşillilerde giden ve kalan futbolcular da belli oluyor. Şanlıurfapor’da 6 futbolcu ile yollar ayrıldıSarı yeşilli kulüpten yapılan açıklamaya göre altı futbolcu ile yollar ayrıldı. Açıklamada, “2022-2023 sezonunda Şanlıurfaspor’umuzla şampiyonluk yaşayan; Yakup Alkan, Ramazan Köse, Mustafa Durak, Feyyaz Belen, Erkam Develi, Mehmet Alp Kurt’a tüm emekleri için teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz” denildi.Kaleci Aydın Bağ, Mehmet Yiğit ve Cumali Bişi takımda kalıyorGeçtiğimiz sezon sarı yeşilli formayı giyen kaleci Aydın Bağ ve orta sahada görev alan Cumali Bişi ve defans oyuncusu Mehmet Yiğit ile yeni sezon için anlaşmaya varıldığı belirtildi.
Spor
Yayınlanma: 11 Temmuz 2023 - 18:29
Şanlıurfaspor'da kimler gitti, kimler kaldı?
Şanlıurfaspor’da 6 futbolcu ile yolların ayrıldığı açıklandı. Sarı yeşilliler, iç transferde 3 oyuncuyla anlaştı.
Spor
11 Temmuz 2023 - 18:29