Spor Toto 1. Lig’e yükselen Şanlıurfaspor’da yeni sezon hazırlıkları sürüyor.Sarı yeşilli kulübün başkanı İzol, dün akşam yaptığı açıklamada takımın Bolu’da kamp sürecine başladığını bildirdi.“Takımımızda şu anda 9 iç transfer, 4 de dış transfer gerçekleştirmiş bulunuyoruz” diyen İzol, sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:“Bununla birlikte yine iç ve dış transfer görüşmelerimiz sürmektedir. Kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda geleceği esas alarak en iyi şekilde değerlendirmeler yaptığımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Tüm detayları en kısa süre içerisinde tüm kamuoyuyla paylaşacağız. Takımımızın başarı elde etmesi dileğinizi çok iyi biliyor ve heyecanınızı çok iyi anlıyoruz. Olası iddialar üzerine kurulan asılsız haberlere lütfen dikkat edelim. El ele vererek, birlik ve beraberliğimizi pekiştirerek doğru ve kalıcı adımlar atıyoruz. Kazanan yine Şanlıurfa'mız ve Şanlıurfaspor'umuz olacak. Bunun sözünü veriyoruz. Onun için lütfen biraz daha sabır.”
Spor
Yayınlanma: 08 Temmuz 2023 - 15:22
Şanlıurfaspor'da 4 futbolcunun kadroya dahil edildiği açıklandı
Şanlıurfaspor Kulüp Başkanı Haçım İzol, iç transferde 9, dış transferde ise 4 futbolcu ile anlaştıklarını duyurdu. Ancak İzol, anlaşma sağlanan futbolcuların isimlerini paylaşmadı.
Spor
08 Temmuz 2023 - 15:22