Trendyol 1. Lig ekiplerinden Astor Enerji Şanlıurfaspor, bu hafta evinde oynayacağı Gençlerbirliği maçı için hazırlıklarını sürdürüyor. Çalışmalarına bugün de 11 Nisan Stadyumu'nda devam eden takımda moral ve motivasyonun yüksek olduğu gözlendi.
Teknik Direktör İrfan Buz ile ikinci antrenmanına çıkan sarı yeşilli takımın programı yaklaşık iki saat sürdü.
Isınma egzersizleri sonrası taktik ağırlıklı çalışma gösteren takımda, Teknik Direktör Buz ve yardımcıları tüm futbolcularla birebir ilgilendi. Kulüp Başkanı Haçım İzol'un da izlediği antrenmanın ardından takım, kendi tesislerine geçerek dinlenmeye çekildi.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/10/651ef03dde8d9.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/10/651ef04d3838f.jpg)