Şanlıurfalı Çiftçinin , Esnafın Borçları Meclis Gündeminde !

Şanlıurfa’lı Esnaf ve Çiftcilerinin BAĞKUR- SSK Prim ve Banka borçları Meclis gündeminde tartışıldı. Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz konuşmasında tüm Şanlıurfalıların sorunlarına değindi.

Şanlıurfa’lı Esnaf ve Çiftcilerinin BAĞKUR- SSK Prim ve Banka borçları Meclis gündeminde tartışıldı. Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz konuşmasında tüm Şanlıurfalıların sorunlarına değindi.

Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz sosyal medya paylaşımında konuşmasını paylaşarak 

"TBMMGenelKurulu çalışmaları esnasında Şanlıurfa’lı Esnaf ve Çiftcilerimizin genel sorunları olan, BAĞ-KUR, SKK primleri, banka ve kooperatiflere olan kredi borçları hakkındaki konuşmam. Esnaf ve çiftçimiz bölgemizin ve ülkemizin bel kemiğidir. Her şartta desteklenmelidir." mesajını verdi.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Haberlerimiz


Üst Üste Aynı Ürünü Eken Çiftçiye Önemli Uyarı !

Pamuk üretiminde Türkiye'ye en büyük kaynak sağlayan Şanlıurfa Pamuk üreticilerine önemli uyarılarda bulunuldu. 3 Yıl üst üste aynı ürünü eken çiftçiye destek verilmeyeceği açıklandı.


Urfa Milletvekili : ''Şanlıurfalı Çiftçilerin Borçları Ertelensin''

Şanlıurfa CHP Milletvekili Aziz Aydınlık Barış Pınarı Harekatı kapsamında Şanlıurfa'nın sınır ilçelerinde ekonomik zarara değinerek esnafın ve çiftçinin iş yapamadığı duruma geldiğini, bu nedenle Şanlıurfa'nın sınır ilçelerindeki çiftçi ve esnafların borçlarının 1 yıl ertelenmesini talep etti.


Urfalı Pamuk Üreticilerin Sorunları Meclise Taşındı

Beklenmedik rekolte ve fiyat düşüklüğü i önceki sıkıntılarına çözüm arayan çiftçiyi tümüyle çaresiz bırakıldığı, Şanlıurfa Milletvekili İbrahim Özyavuz ve Mersin Milletvekili Baki Şimşek tarafından bu konulara değinildi.


Şanlıurfa'da Çiftçilerin Pamuk Fiyatlarına İsyanı

Gübrenin iki katına arttığı , hasadın traktörün mazotunu karşılamadığından şikayetçi olan çiftçiler, seçimlerde yüzde 60'ın üzerinde oy alan belediyelere şikayetlerini sandıklarda belli etmeleri lazımken bu geç kalmış sitem neye fayda sağlar muamma.


AKP Yeni Kurulacak Partilere Tabanını Kaptırmamanın Planlamasını Yapıyor

AKP'de son dönemlerde yaşanan tabandan kopmaların bir şekilde önüne geçebilmek adına yoğun mesai harcıyor. Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan, önümüzdeki dönemde yapılması planlanan belde, ilçe ve il kongrelerinde daha önce il ve ilçe başkanlığı yapmış ve bir şekilde siyasetin dışına itilmiş kişilere tekrar görev vererek olası kopuşların önüne geçmeye çalışacak.