Şanlıurfa'da Aile Hekimleri Semineri Düzenlendi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Aile Hekimlerine “ Takvim Dışı Aşılar ve Ateşli Çocuğa Yaklaşım ” Semineri Gerçekleştirildi.

Şanlıurfa'da Aile Hekimleri Semineri Düzenlendi
Şanlıurfa'da Aile Hekimleri Semineri Düzenlendi

Şanlıurfa İl Sağlık Müdürlüğü ve Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları ve Bağışıklama Derneği işbirliği ile düzenlenen ‘Takvim Dışı Aşılar ve Ateşli Çocuğa Yaklaşım’ konulu konferans Haliliye Ek Binası Konferans Salonunda gerçekleştirildi. 

Açılış konuşmasında Şanlıurfa İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.M.Emre ERKUŞ;
"Kış aylarıyla beraber çocuklarımız ateşlenmiş olarak hastanelerimize müracaat ediyorlar. Konusunun uzmanı hocalarımız verdiği bilgilerin hekimlik hayatınızda verimli olacaktır. Hastalarımızın şifasına  katkıda bulunması hususunda verimli ve güzel sonuçları olacağını düşünerek hayata geçirdiğimiz bu eğitimine katılımlılarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim" dedi.
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Haliliye Toplantı salonunda gerçekleşen seminere Doç.Dr. M.Emre ERKUŞ,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ergin ÇİFTÇİ’, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Ömer ERDEVE, Halk Sağlığı Başkanı Dr.Öğr.Üyesi Abdullah Solmaz ve birim  yöneticileri ile  İl ve ilçelerimizde görev yapan hekimler katıldı.