Bölgesel Amatör Ligi 8. Grup’ta sezonun ilk yarısını lider tamamlayan Viranşehir Belediyespor’da devre arası kamp dönemi başladı. Teknik Direktör Bülent Güllü yönetiminde günde çift idman yapan Şanlıurfa temsilcisi, sabah antrenmanında aerobik koşu ve öğleden sonra ise taktiksel çalışma yaptı. Viranşehir İlçe Stadı’nda gerçekleşen idmanı Kulüp Başkanı Süleyman Çelik, yöneticiler ve bir grup taraftar izledi.
Takımda hedef şampiyonluk kupasını Viranşehir'e getirmekSezonun ikinci yarısında da alacakları başarılı sonuçlarla şampiyonluk kupasını Viranşehir'de getirmeyi hedeflediklerini söyleyen Kulüp Başkanı Çelik, "İlk yarıda oynadığımız 13 maçta 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık. İyi bir kadromuz var, kendimizi başarılı olarak görüyoruz. Daha iyisini yapabilecek miyiz? Bunu da ikinci yarı göreceğiz" dedi. Eksik mevkilere transfer yaptıklarını da dile getiren Çelik, "Stoperimiz Eray Şekerci aramızdan ayrıldı. Bugün forvete takviye yaptık. Orta saha ve stopere de takviye yapacağız" diye konuştu.
"İlk yarıyı lider olarak kapattık"Sezona güçlü bir kadro kurarak şampiyonluk hedefiyle başladıklarını söyleyen teknik direktör Bülent Güllü ise "İlk yarıda her maça 3 puan parolasıyla çıktık. 11 galibiyet, 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldık ve ilk yarıyı lider olarak kapattık" ifadelerine yer verdi.Devre arası transfer döneminde 4 oyuncu kadroya dahil etmeyi düşündükleri bilgisini aktarak Güllü, sezonun ikinci yarısındaki hedefleriyle ilgili "En yüksek puanı toparlamaya çalışacağız. İnşallah nisan ve mayıs aylarında Viranşehir halkına profesyonel liglerin hasretini şampiyonluk olarak yaşatacağız" açıklamasında bulundu.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/01/65a82856b558a.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/01/65a8286fba597.jpg)