TFF 3. Lig’in 15. haftasında Karaköprü Belediyespor Faruk Çelik Spor Kompleksinde oynanan karşılaşma saat 14.00’te başladı. İlk yarısı golsüz berabere tamamlanan maçı ikinci yarıda bulduğu gollerle tamamlayan Şanlıurfa temsilcisi, sahadan 4-1 galip ayrıldı.
Ev sahibi ekibinin gollerini 51. dakikada Muhammet Raşit Şahingöz, 58. dakikada Ali Sinan Gayla, 59. dakikada Oruç Yılmaz ve 90+1’de Umut Dilek attı. Konuk takımın tek golü ise 90+4’te Abdulkadir Arslan’dan geldi.
Bu galibiyetle birlikte puanını 38’e çıkarak C Grubu’nun lideri kırmızı siyahlılar, ligin ilk yarısını namağlup tamamladı.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/12/6582f81fa8652.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/12/6582f82c81d58.jpg)