Nevroz etkinliği, Şanlıurfa 11 Nisan Stadyumu otopark alanında yapıldı. Bölgede polis ekiplerince güvenlik önlemi alındı. Katılımcılar, polis noktasında üst aramasından geçerek alana giriş yaptı.
Etkinlikte konuşan DEM Parti Eş Genel Başkanı Tuncer Bakırhan, Şanlıurfa'da olmaktan duyduğu mutluluğu dile getirerek, herkesin Nevroz Bayramı'nı kutladı.
Bakırhan, katılımcılardan 31 Mart yerel seçimlerinde partisinin adayları için destek istedi.Etkinlik, DEM Parti'nin belediye başkan adaylarının tanıtımıyla sona erdi.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/03/65fee3ceb9440.jpeg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/03/65fee3e13283d.jpeg)