27. Bölge Eczacılar Odası Başkanlığı seçimi Şanlıurfa Barosu Tahir Elçi Konferans salonunda gerçekleşti. Seçimde başkanlık için mevcut Başkan Süleyman Açar, Mehmet Ali Doblan ve Fatih Karataş yarıştı. Seçimde mevcut Başkan Süleyman Açar, tekrardan seçilerek güven tazeledi.
Bin 4 üyesi bulunan 27. Bölge Eczacılar Odası seçiminde 8 sandık kuruldu 514 oy kullanıldı.
Başkan Açar: “Mesleğimiz zor günlerden geçiyor”
Seçimle ilgili açıklamada bulunan Başkan Süleyman Açar; “Mesleğimiz zor günlerden geçiyor bütün meslektaşlarımızla el birliği içinde omuz omuza inşallah bu zor günleri aşacağız. Dostluk, birlik, beraberlik içerisinde seçimlerimizi gerçekleştirdik. Yeni dönemin bütün meslektaşlarıma ve Şanlıurfa’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.