Karamollaoğlu, Ilıcak ve Altan'ın Tahliyeleri Geç kalınmış Bir Karar

Bugün FOX Tv de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat Programına konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kendisine yöneltilen Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın tahliyeleri sorusuna "Olumlu karşılıyorum geç kalınmış bir karar" diye cevap verdi.

Karamollaoğlu, Ilıcak ve Altan'ın Tahliyeleri Geç kalınmış Bir Karar
Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu

Bugün FOX Tv de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat Programına konuk olan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, kendisine yöneltilen Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın tahliyeleri sorusuna "Olumlu karşılıyorum geç kalınmış bir karar" diye cevap verdi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, FOX TV'de İsmail Küçükkaya'nın sunduğu Çalar Saat programında gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Karamollaoğlu, FETÖ'nün medya yapılanması soruşturması davasında Nazlı Ilıcak ve Ahmet Altan'ın tahliyeleri hakkında "olumlu karşılıyorum" açıklamasında bulundu.

"Aslında geç kalmış, kaanatime göre bir tahliye" açıklamasında bulunan Karamollaoğlu, şöyle konuştu:

"Ben şahsen her noktada fikirleri ile bağdaşmayabiliriz ama bu 3 kişide kendi fikirlerini çok rahat bir şekilde kamuoyuna duyuran şiddete de hiç taraftar olmadığım insanlar. Nazlı Hanım'ın tabii başka bir özelliği var. Biz Nazlı Hanım ile birlikte milletvekilliği yaptık. Bizim partimizden milletvekili seçilmiştir. Onun için bu kadar gecikmiş olmasına rağmen serbest bırakılmaları güzel haber. Onlar da zaten epey bir zaman ceza çektiler. Ben kendilerine bundan sonraki ömürlerinde hayırlı huzurlu bir hayat temenni ediyorum. Biraz geç kalmış gibi geliyor bana ama tahliye olmalarını olumlu karşılıyorum."

Temel Karamollaoğlu, 3 Kasım Pazar günü yapılan Saadet Partisi 7. Olağan Büyük Kongresinde tek aday olarak girmiş ve oy kullanan 962 delegenin tamamının oylarını alarak teşkilatlarda güven tazelemiş ve yeniden genel başkanlık koltuğunu almıştı. Büyük kongre sonrası katıldığı ilk program olan FOX Tv'nin Çalar Saat programında gündeme ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.


İlginizi Çekebilecek Diğer Temel Karamollaoğlu / Saadet Partisi Haberleri


Karamollaoğlu, Çankaya Zirvesini Çok Önemli Bir Adım Olarak Görüyoruz

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, haftalık basın toplantısında gündemdeki konuları değerlendirdi. Karamollaoğlu, geçtiğimiz gün gerçekleşen Çankaya Zirvesini önemli gördüklerini ve orada alınan kararların önemli bir adım olduğunu belirtti.


Saray'da Af Hazırlığı Var mı?

Geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ile 2 saati aşkın baş başa bir görüşme yapan Saadet Partisi lideri Temel Karamollaoğlu, uzun süreden beridir gündemde tutulan af konusu ile ilgili katıldığı bir televizyon programında açıklamalarda bulundu.


Akp'ye En Çok Oy Veren Harran Çiftçileri Neden İsyan Etti?

Ak Partinin en çok oy oranına sahip Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde bulunan pamuk üreticileri geçtiğimiz günlerde pamuk fiyatlarına tepki gösterdi ve yol kapatarak eylem yaptı, Saadet Partisi Şanlıurfa il başkanı basın toplantısı düzenleyerek Harranlıların tepkisinin yerinde olduğunu açıklayarak, ayrıntılarını basın ile paylaştı.


SP Lideri Karamollaoğlu Kayyım Kararlarını Eleştirdi / Milli İradeye İpotek Koymaktır

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu bu sabah görevden alınan ve yerine kayyım atanan Diyarbakır Belediyesi, Mardin Belediyesi ve Van Belediyesi hakkında sosyal medya hesabında eleştiride bulundu. Karamollaoğlu, Bu hareketler Milli iradeye ipotek koymaktır dedi.


Beyazgül ve Baydilli'nin Muhtarlık Ofisi Açılış Programı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Şanlıurfalı vatandaşlar Büyükşehir ve Karaköprü belediye başkanlarının İşsizliğe son verecek fabrika açar gibi muhtarlık ofisi açmasını sosyal medyada eleştirdi, İşsizliğe son verildi gibi yorumlandı.