14 Mayıs seçimlerine kısa bir süre kala siyaset arenası giderek ısınıyor. Siyasetçiler, karşılıklı restlerle birbirine meydan okuyor. İYİ Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Dr. Şahin Gülel de siyasi rakiplerine meydan okudu. AK Parti ve MHP Şanlıurfa milletvekili adaylarını canlı yayında kentin sorunlarını konuşmaya davet eden İYİ Parti’nin altıncı sıra adayı Gülel, sosyal medya hesabından şu ifadeleri paylaştı:“Ben İYİ Parti Şanlıurfa milletvekili adayı Dr. Şahin GÜLEL.Bu seçimdeki en sıkıcı şey yerel kanal izlemek. Basit sorularla yapılan programlar sizce de baymadı mı? Akparti, MHP’nin Urfa adaylarından kendine güvenen 2 kişi çıksın, canlı yayın moderatörlüğünde Urfa’daki meseleleri konuşalım. Kararı halkımız versin. TV yayıncılığının da, seçimin de hakkını verelim!”
Ben @iyiparti Şanlıurfa milletvekili adayı Dr Şahin GÜLEL.
— Dr. M. Şahin Gülel (@deputegulel) April 25, 2023
Bu seçimdeki en sıkıcı şey yerel kanal izlemek. Basit sorularla yapılan programlar sizce de baymadı mı ?
☎️ Akparti, MHP’nin Urfa adaylarından kendine güvenen 2 kişi çıksın, canlı yayın moderatörlüğünde Urfa’daki… pic.twitter.com/3tFUnlitBc