Seçim çalışmalarını sürdüren Emin Yetim, İYİ Parti Şanlıurfa il ve ilçe kadın kolları teşkilatlarıyla bir araya geldi.
Bir restoranda kadınlara yönelik düzenlenen iftar programında konuşan Yetim, “Önümüzdeki seçim, 14 Mayıs seçimi ülkemiz ve memleketimiz için çok önemli. Bundan sonraki yüzyılı belirleyecek bir seçim adeta. Bu seçimin kaderini siz kadınlar belirleyecek” şeklinde konuştu.
“Ekonomiyi en iyi sizler biliyorsunuz”“Ekonomik anlamda ülkenin ciddi anlamda sıkıntıda olduğunu en iyi sizler biliyorsunuz, bu konuda en iyi kararı vereceğinize inanıyoruz” diyen Yetim, şöyle devam etti: “İYİ Parti, ülkenin sıkıntılarının hepsinin farkında ve biz Şanlıurfa’da da ben kendim Şanlıurfa’nın her alanında iş yapmaktayım, ondan dolayı ben her alanda hâkimim. Sıkıntıları biliyoruz, eksikleri biliyoruz; en önemlisi bütün sıkıntıları biliyoruz. Ekonomik sıkıntıda olan ailelerin sıkıntıda olan ailelerin sosyal yardımlaşmayla ayakta durmasına karşıyız.”Yetim, “HDP’nin 1’inci sıra adayı Mardinli, aynı zamanda CHP’de 1’inci sıra adayı İstanbul’da yaşayan bir hemşerimiz. Bu düzene karşıyız, bu düzenin bozulması için buraya çıktım. Ben bu memleketin öz evladıyım ve benle birlikte 14 adayımız, 14 kardeşimiz de bu memleketin öz evladıdır” diyerek 14 Mayıs günü 14 aday için tam destek istedi.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/04/6441a2c56286f.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/04/6441a2d461de2.jpg)