Harran Belediyesinden yapılan açıklamada, kırsal mahallelere yönelik çalışmaların sürdüğü bildirildi.
Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, kırsal Küçük Minare mahallesinde başlatılan mahalle içi asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.
“Hizmete susamış halkımıza hizmet etmekten onur duyuyoruz” diyen Özyavuz, şöyle konuştu: “Üretken Belediyecilik, bütüncül yaklaşım ve birlikte yönetim anlayışıyla ilçemizde Harran Belediyesi mahalle içi asfalt serim işlerimiz kapsamında Küçük Minare mahallemizdeyiz. İlk defa Şanlıurfa’da denediğimiz emisyon sistemi denilen sadece karlı ve yağışlı günlerde değil her mevsime uygun ve yıpranmayan asfalt sistemini kullanmaya başladık. Emisyon sistemiyle yapılan asfaltın sıcak asfalttan farkı yoktur. Her mevsim dayanıklı, tutucu ve dayanıklılığı uzun yıllar süren bir sistemdir. Mahalle içi asfalt serim çalışmalarının Küçük Minare halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/01/659d64a41ea81.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/01/659d64b3b6bdc.jpg)