Ulaşımın önemine vurgu yapan Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, belirlenen program kapsamında çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Buna göre, yol kazı çalışmalarının tamamlanmasının ardından başlayan dolgu çalışmalarında da sona gelindi ve asfalt çalışmalarına başlandı.
Özyavuz’un talimatıyla çalışmalarını sürdüren ekipler, yol ihtiyacını kısa sürede gidermeyi hedefliyor.“Kırsal mahallelerimizde yürüttüğümüz ve dolgu çalışmasını bitirdiğimiz yollarda asfalt çalışmalarına başladık. Belirlenen program dâhilinde mahallelerimizin yol sorununu ortadan kaldıracağız” ifadelerini kullanan Özyavuz, dolgu çalışmasının tamamlanıp, asfalt çalışmalarına başlanacak mahalleleri şu şekilde açıkladı:“İmambakır, Tantana, Tekneli, Şükürali, Bellitaş, Parapara, Çavdarlı, Gözcü, Konacık, Beşikli, Kütüklü, Soylu, Avlak, Selalmaz, Kılıçlı, Tozluca, Yukarılarımca, ekvel, Küçük Koyunluca, Öztaş, Barut Karataş, Küçük ekinli, Yenidoğan, Yedikardeş, Büyüktaşlıca, İbliskubbesi, Ünlü, Zeytindalı, Örtülü, Minare, Yaygılı, Yünlüce, Akkuş, Ahmetkara, Başkaragöz ve Serin Mahallerimizde çalışmalarımıza başlayacağız.”
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/07/64ae94d8efab6.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/07/64ae94edda63f.jpg)