Fen İşleri Müdürlüğünün ilçede yürütülen üstyapı çalışmaları devam ediyor. İlçe genelinde asfalt, kilitli beton parke döşeme, yol yapım çalışmalarını devam ettiren Fen İşleri Müdürlüğü, deforme olan yollarda bakım ve onarım yapıyor. İlçe genelinde yürüttüğü yol açma çalışmalarıyla ulaşım ağını genişleten ekipler, merkez mahalleleri kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla yeniliyor. Bu kapsamda çalışmalarını periyodik olarak devam ettiren ekipler, Karşıyaka, Ahmet Yesevi ve Süleymaniye Mahallelerindeki yolları kilitli beton parke döşeme çalışmalarıyla konforlu hale getiriyor. Üstyapı çalışmalarını hummalı bir şekilde sürdüren ekipler, bir yandan da sel nedeniyle deformelerin meydana geldiği mahallelerdeki kilitli beton parke taşlarını yeniliyor. Kısa sürede üstyapı çalışmalarını tamamlayan Fen İşleri Müdürlüğü, tamamladıkları yeni yolları mahalle sakinlerinin hizmetine sunuyor. Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise ilçenin konforu ve refahı için üstyapı çalışmalarının mesai kavramı gözetmeden sürdürüleceği belirtildi.
Haberler
Yayınlanma: 10 Nisan 2023 - 00:29
Haliliye'de üstyapı çalışmaları sürüyor
Şanlıurfa Haliliye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce ilçede sürdürülen üstyapı çalışmalarıyla deforme olan kilitli beton parke taşları onarılıyor.
Haberler
10 Nisan 2023 - 00:29