Belediye Başkanı Mehmet Canpolat’ın talimatıyla kurulan atölyelerde üretim devam ediyor. Haliliye Belediyesinden yapılan açıklamada, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü, Ahşap ve Metal-İş Atölyesi ile kendi kamelya, bank ve piknik masalarını ürettiği kaydedildi. Belediye bünyesinde kurulan atölyede ustalar tarafından kaynak ve boya gibi aşamalardan geçirilen kamelya, piknik masaları ve banklar, ahşap bölümü ile kullanıma hazır hale getiriliyor. Kamelyalar, son olarak ustalar tarafından parklara monte ediliyor. Belediye bünyesinde üretilen kamelya, bank ve piknik masaları ile hem hizmette hızlı işleyiş hem de yıllık bütçeden büyük tasarruf sağlanıyor.Ustaların özverili bir şekilde üretim yaptığı Ahşap ve Metal-İş Atölyesinde; 2022 yılından bu yana toplam 162 kamelya, 204 piknik masası ve 627 bank parkalara kazandırıldı. Daha önce vatandaşların kullanımına sunulan ve tahrip olan 180 kamelyanın ise bakım ve onarımı yapılarak, ilk günkü görünümüyle yeniden kullanıma sunuldu.
Haberler
Yayınlanma: 03 Temmuz 2023 - 17:07
Haliliye'de üretim sürüyor
Şanlıurfa Haliliye Belediyesi bünyesindeki Ahşap ve Metal-İş Atölyesinde kamelya, bank ve piknik masası üretimi devam ediyor. İlçedeki parklara monte edilen kamelya, bank ve piknik masaları, belediyeye tasarruf sağlıyor. 2022 yılından bu yana atölyede 162 kamelya, 204 piknik masası ve 627 bankın parklara kazandırıldığı belirtiliyor.
Haberler
03 Temmuz 2023 - 17:07