Haliliye Belediyesinden yapılan açıklamada, Kurban Bayramı kapsamında başlatılan çalışmaların devam ettiği bildirildi. Buna göre, Haliliye Belediyesi Kurban Bayramı boyunca 635 personeliyle sahada oldu. Temizlik İşleri Müdürlüğü, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğüne bağlı personeller, kurban kesim ve satış yerlerinde bayram mesaisini sürdürdü. Bayram öncesi alanlarda hazırlıklarını tamamlayan ekipler, bayram boyunca yürütülen temizlik çalışmalarını sürdürüyor. Kötü kokunun önüne geçmek için kesim yerleri, mazgallar ve çöp konteynırları başta olmak ilçede kapsamlı bir temizlik çalışması yürütülüyor. Ekipler, temizlik çalışmaları sırasında köpüklü su ve gül suyu kullanıyor.Temizlik İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada ise vatandaşların karşılaştıkları olumsuzlukları 444 22 63 numaralı İletişim Merkezi aracılığıyla bildirmeleri istendi.
Haberler
Yayınlanma: 02 Temmuz 2023 - 15:09
Haliliye'de bayram sonrası temizliği
Şanlıurfa Haliliye’de Kurban Bayramı sonrası kapsamlı temizlik çalışması yapılıyor. Belediye ekipleri, kurban kesim yerlerini yıkayarak kokudan arındırırken mazgal ve çöp konteynırları dezenfekte ediliyor.
Haberler
02 Temmuz 2023 - 15:09