Gözü Önünde Kocası Öldürüldü, Aynı Gün Yeni Doğan Oğlunu Kucağına Aldı

Oto kiralama şirketinde , alacak verecek mevzusu yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede alevlenerek silahlar çekildi. Silahla ağır yaralanan Alper Cin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Alper Cin'in eşi Ebru Cin ise , eşini kaybettiği gün acıya dayanamayarak sezeryan ile erkek bebek dünyaya getirdi.

Gözü Önünde Kocası Öldürüldü, Aynı Gün Yeni Doğan Oğlunu Kucağına Aldı

Oto kiralama şirketinde , alacak verecek mevzusu yüzünden tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede alevlenerek silahlar çekildi. Silahla ağır yaralanan Alper Cin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Alper Cin'in eşi Ebru Cin ise , eşini kaybettiği gün acıya dayanamayarak  sezeryan ile erkek bebek dünyaya getirdi. 

Elde edilen bilgiye göre, Ahmet Akyollu Caddesi üzerindeki bir oto kiralama iş yerinde meydana gelen olayda iddiaya göre, Kerem A. ile oğlu Kenan A, oto kiralama iş yerine giderek, işyeri sahibi Ahmet Cin ve oğlu Alper Cin ile alacak verecek meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Çıkan tartışma kısa sürede yerini kavgaya bıraktı. Silahların konuştuğu kavgada Kenan A, silahla Ahmet Cin'i vurdu. Bu sırada Ahmet Cin'in oğlu Alper Cin'de babasını vuran şahsa ateş etti. 
Şahıslar araçlarına doğru kaçtı. Araçtan başka silah alan Kerem A, tekrar geri gelerek, Alper Cin'i vurup kaçtı. Bu sırada yan dükkanda bulunan Yaşar A. isimli kişi de mermilerden birinin koluna isabet etmesi neticesinde yaralandı. Yaralılar olay yerine gelen ambulanslar ve özel araçlarla hastanelere taşındı. Eşinin acısına dayanamadı sezeryan doğum yaptı 


Ağır yaralı halde İnegöl Devlet Hastanesine kaldırılan Alper Cin ve babası Ahmet Cin geniş güvenlik önlemleri arasında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne sevkedildi. 
Eşinin gözleri önünde vurulan Alper Cin burada yapılan tüm müdahaleye rağmen kurtarılamadı. 
Öte yandan, 24 yaşındaki Alper Cin'in eşi Ebru Cin eşinin ölüm acısına dayanamayıp erken doğum yaptı. Ebru Cin, eşini kaybettiği gün erkek bebek dünyaya getirdi.