Feci Şekilde Dayak Yiyen Adam Bagajda Bulundu, Kaldırıldığı Hastanede Öldü

2 Gündür ailesi tarafından aranan Yalçın Dündar (41), bir aracın bagajında feci şekilde dayak yemiş halde bulundu. Uzun zamandır havasız bir ortamda aç ve susuz şekilde yaşam savaşını veren adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Feci Şekilde Dayak Yiyen Adam Bagajda Bulundu, Kaldırıldığı Hastanede Öldü

2 Gündür ailesi tarafından aranan Yalçın Dündar (41), bir aracın bagajında feci şekilde dayak yemiş halde bulundu.  Uzun zamandır havasız bir ortamda aç ve susuz şekilde yaşam savaşını veren adam kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

Elde edilen bilgilere göre olay, Yenişehir-Bursa yolunda meydana geldi. Yeniören mahallesi kavşağında Ön lastikleri patlamış halde  bulunan 16 UB 358 plakalı arabayı gören vatandaşlar, durumu jandarmaya bildirdi. Bölgeye gelen Jandarma birimleri , bagajını açtıkları arabada feci şekilde dayak yemiş halde olan birini gördüler.

 Yapılan araştırma sonrasında bagajda bulunan kişinin kendisinden 2 gündür haber alınamayan Yalçın Dündar (41) isimli kişi olduğu belirlendi.

Darp sonucu feci şekilde dayak yemiş, uzun süre havasız bir ortamda susuz ve aç olarak beklemiş olarak bulunan Dündar, olay yerine gelen 112 ekipleri tarafından Yenişehir Devlet Hastanesine götürüldü.

Durumun ciddiyetinin ardından Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesine  götürülen yaralı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Olayla ilgili aracı 2 kişinin bir akaryakıt istasyonuna götürdüğü ve alışveriş yaptığı biliniyor.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.