Yetim, özel bir restoranda gerçekleşen iftar programında merkez ilçeler Eyyübiye, Haliliye ve Karaköprü’deki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
İftar programına İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı M. Sadık Köroğlu ve İYİ Parti Karaköprü Belediye Meclis Üyesi Halil Kızılelma’nın yanı sıra teşkilat üyeleri de katıldı.
14 Mayıs akşamından sonra tüm sorunlara çözüm bulacaklarını ifade eden Yetim, muhtarlardan destek istedi.
İftar davetine katılan muhtarlara teşekkür ederek sözlerine başlayan Yetim, şöyle konuştu:“Bildiğiniz üzeri 28. dönem İYİ Parti Milletvekili adayı olarak şanlı şehrime hizmet etmek adına Milletvekili Adayı olduğunu ifade eden Emin Yetim “Bu kutlu yola baş koyduk. Öncelikle Şanlıurfa'nın her karışını bildiğimi ve tüm sorunlarını vukuf olduğumu bilmenizi isterim. Allah izin verirse hizmet etmek için çıktığım bu yolda Urfalıların öz evladı olarak vekil seçilirsem ikametimi şanlı şehrim Şanlıurfa’dan taşımayacağıma ve meclisin çalışmadığı günlerde sizlerin arasında olacağıma söz veriyorum. Özellikle siz muhtarlarla sürekli olarak irtibat halinde olacağımın ve sorunlarınıza çözüm noktasında gerekli olan tüm çabayı sarf edeceğimin bilinmesini isterim. Şanlıurfa'nın tüm sorunları için çıktığım bu yolda desteklerinize talibim. Size her şey'in İYİ olacağına söz veriyorum.”Yetim, sosyal medya hesabından ise “Demokratik toplumun temel yapı taşlarından olan muhtarlarımızı önemsiyoruz. Bu vesile ile 3 merkez ilçe muhtarlarımız ile iftar sofrasında bir araya geldik. Sorunlarını dinledik. İYİ bir memleket için muhtarlarımızla birlikte başaracağız” ifadelerini paylaştı.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/04/643bcfe2780ac.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/04/643bcff1edd36.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/04/643bd00210986.jpg)