Fen İşleri Müdürlüğünce Elgün (Atşane) kırsal mahallesi ile startı verilen ve Tunçbilek mahallesi ile devam eden sathi asfalt kaplama çalışmasını yerinde inceleyen Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.
Mahalle içi hiçbir yolun asfaltsız kalmaması talimatını veren Ekinci, asfalt çalışmalarını plan ve program dahilinde ihtiyaç duyulan tüm kırsal mahallelerde devam edeceğini söyledi.
Ekinci, buradaki incelemenin ardından mahalle sakinleriyle sohbet ederek sorun ve talepleri de dinledi.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/10/6526a793a7099.jpg)
![](https://www.urfanews.com/images/files/2023/10/6526a7a267fad.jpg)