Ekinci, AK Parti Viranşehir İlçe Başkanı Ali Tekin ve Viranşehir Devlet Hastanesi Başhekimi Uzman Dr. Muhammet Yılmaz ile birlikte hastanede görev yapan sağlık çalışanlarını ziyaret ederek karanfil verdi, günlerini kutladı.
Beraberindekilerle birlikte daha sonra 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarını ziyaret eden ekinci, burada görevli personellerin de 14 Mart Tıp Bayramını kutladı. Sağlık çalışanlarının her zaman yanında olduklarını belirten Ekinci, “Mesai mefhumu gözetmeksizin fedakârca görev yapan 112 Acil Sağlık Hizmetleri çalışanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyorum”dedi.
![](https://www.urfanews.com/images/files/2024/03/65f3305014042.jpg)