Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Ankara’daki temasları kapsamında AK Parti Şanlıurfa milletvekillerini ziyaret etti.
Ekinci, Viranşehir Belediye meclis üyeleriyle birlikte 14 Mayıs’ta gerçekleşen 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi’nin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) göreve başlayan milletvekillerine hayırlı olsun dileklerini iletti.
TBMM’de önceki dönem Hazine ve Maliye Bakanı Mersin Milletvekili Nureddin Nebati, Şanlıurfa milletvekili olarak seçilen İbrahim Eyyüpoğlu, Abdürrahim Dursak, Mehmet Ali Cevheri, Cevahir Asuman Yazmacı, Faruk Pınarbaşı, Hikmet Başak ile AK Parti Artvin Milletvekilli Faruk Çelik’i ziyaret eden Ekinci, bir kez daha milletvekillerini tebrik ederek başarılar diledi. Ekinci, yeni yasama döneminin hayırlı olmasını temenni etti.
Ekinci, başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlar ve milletvekilleriyle birlikte Sabır Şehri Viranşehir'i geleceğe taşıyacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini ifade etti.
Çiçeği burnunda milletvekilleri de, ziyaretlerinden dolayı Ekinci ve meclis üyelerine teşekkür etti.