Cübbeli Ahmet Hoca Bu Terliğin Olduğu evDepremde Yıkılmaz Tartışması

Bu terliğin olduğu ev depremde yıkılmaz mı?,İnşaatını sağlam yapmazsanız yıkılır elbette,İnşaatını sağlam yaptıktan sonra terliğe ne gerek var zaten yıkılmıyor

Bir televizyon programına katılan halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, Hz. Muhammed'in ayak izinin taklid edilerek yapıldığı ileri sürülen terliğin olduğu evin yangında yanmayacağı depremde yıkılmayacağı tartışmaları gündeme bomba gibi düştü. 

Gazeteci İsmail Saymaz'ın karşısında zor anlar yaşayan Cübbeli, adeta Saymaz'ın soruları karşısında ecel terleri döktü.

Saymaz, Cüppeli'ye siz bu terliğin olduğu ev yıkılmaz diyorsunuz insanlar size inanıp tedbir almasa ne olacak sorusuna, Cüppeli, Sen evinin sağlam olup olmadığını araştırmazsan hemen bir terlik as otur olurmu öyle şey evin sağlam olup olmadığını araştıracaksın sağlam olduğundan emin olunca içinde oturacaksın deyince! Gazeteci Saymaz, sağlam ev zaten depreme dayanıklı olur terliğe ne gerek var dedi. 

Cüppelinin her sözüne ayrı bir şekilde yaklaşan İsmail Saymaz adeta güreş meydanında rakibini yerden yere vuran bir güreşçi gibi Cüppeliyi her hamlede yerden yere vurarak adeta ders verdi.