Binali Yıldırım; Bende Anlamış Değilim Gelince Bakacağız

Dün akşam TV5 televizyonuna konuk olan Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Moderatör Mustafa Yılmaz'ın İSPARK zarar göstermiş bir otopark nasıl eder? Sorusuna "Bende anlamış değilim gelince göreceğiz" dedi

Binali Yıldırım; Bende Anlamış Değilim Gelince Bakacağız
Binali Yıldırım; Bende Anlamış Değilim Gelince Bakacağız

Dün akşam TV5 televizyonuna konuk olan Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Moderatör Mustafa Yılmaz'ın İSPARK zarar göstermiş bir otopark nasıl eder? Sorusuna "Bende anlamış değilim gelince göreceğiz" dedi.

TV5 televizyonunda Mustafa Yılmaz'ın Seçim Özel programına konuk olan AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Yılmaz'ın İSPARK nasıl zarar ediyor sorusuna ilginç bir cevap verdi.

Yılmaz'ın İSPARK'ın zarar etmesine ilişkin sorusuna Yıldırım, "Onu ben de anlamış değilim. Gelince anlayacağız. Benim de kafama yatmıyor" dedi.

Vaatlerini sıralayan Yıldırım, İSPARK'ta ilk 1 saati ücretsiz yapacağız diyerek sözlerine devam etti.

 

Saadet Partisi Kanalında Saadetlilerden Oy İstedi

Cumhur ittifakının İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Mustafa Yımaz'ın siz Saadet Partili seçmenin oyuna talibim diyorsunuz sözü üzerine Yıldırım, İstatistikler ve kamuoyu arastırmaları İstanbul'da seçimin iki aday arasında geçeceği seklinde gösteriyor, bu durumda benim de Saadet Partili seçmenin oyuna talip olmam gayet doğal diyerek Saadet Partili seçmenin oyuna talip olduğunu deklare etti. 

Moderatörün 31 Mart seçimleri öncesinde gerek Cumhurbaşkanı Erdoğan gerek AKP üst düzey yöneticileri ve bakanlar dahil olmak üzere Saadet Partisine olamdık sözler ve hakaretler ettiler bütün bunların üzerine Saadet Partisi seçmenini ikna edebilecekmisiniz? Sorusuna; "Geçmişte parti büyükleri aralarında bazı sözlü sataşmalar yaşamış biri diğerine ağır laflar etmiş olabilir ama bugün biz İstanbul'u konuşuyoruz İstanbulu yönetmekten bahsediyoruz bu ikisi farklı seyler genel yönetim ile yerel yönetimi bir birine karıştırmamak lazım şeklinde cevap verdi.