Beyazgül ve Baydilli'nin Muhtarlık Ofisi Açılış Programı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Şanlıurfalı vatandaşlar Büyükşehir ve Karaköprü belediye başkanlarının İşsizliğe son verecek fabrika açar gibi muhtarlık ofisi açmasını sosyal medyada eleştirdi, İşsizliğe son verildi gibi yorumlandı.

Beyazgül ve Baydilli'nin  Muhtarlık Ofisi Açılış Programı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu
Beyazgül ve Baydilli'nin Muhtarlık Ofisi Açılış Programı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Şanlıurfa Büyükşehir belediye başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ile Karaköprü belediye başkanı Metin baydilli'nin Fabrika kurmuşcasına, işsizliği kökten bitiren projeye imza atmışcasına, açılış tertibi Şanlıurfalı vatandaşlar tarafından sosyal medyada alay konusu oldu.

Belediye Başkanlık makamının gereksiz açılışlarda kullanılması, devletin Şanlıurfa halkının refahı için verdiği makam ve yetkiyi böyle durumlarda kullanılması hakkın gasp edilmesidir.

Belediyeler bir çiftlik değil, kamu kurumudur.

Pamuk üreticilerin durumu içler acısı haldeyken her açılışa katılan sanki şehir güllük gülüstanlık haldeymişcesine "Biz yaptık ve açıyoruz" tavırları yadsınamaz.

Türkiye'nin ihracatının %60'ını Şanlıurfalı pamuk üreticileri karşılıyordu. Şuan ise o oran %30'lara kadar düştü, açılışlar bu gerçeği değiştirmiyor.

Bu sorun başka bir şehrin sorunu mu ? Açılış olsa gene orda olacak insanlar , iş desteklemeye gelince ortalıklarda görünmüyorlar.

Şanlıurfa'nın sınır ilçelerinde bir çok işyeri hasar gördü. Akçakale ve Ceylanpınar halkı ekmeğe muhtaç duruma geldi. Her hafta yardım dernekleri halka "EKMEK" dağıttığı duruma geldi.

Başkanlarsa muhtarlık açılışında ...Muhtarlık Ofisinin Açılışı

Hikmet Kılıçoğlu
Celladına aşık olmuşsa bir millet İster ezan, ister çan dinlet İtiraz etmiyorsa sürü gibi illet. Müstehaktır ona her türlü zillet..

Ramazan Güner
Urfamızın uzay cağına geçişinin ön ayakları olacak bu çalışmaya imza artıkları için yetkilere en kalbi duygularımla tesekkurlerimi arz ediyorum. Iyiki varsiniz... #urfauzayçağinageçişprojesi

Cafer Baş
Herkes bakkaldan gazoz alsın bunlarda açılışını yapsın


Mehmet Ali Müjdeci
Bunlar şaka gibiler...

Mehmed Koyuncu
Başkanım yorum yapacak söz bulamadım. Sadece diyorım ki Allah cc bunlara şuur nasip etsin

Mehmet Yılmaz
Tekbiiiiir işte bu yaa,"!''-*!,

 

 

 

Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Haberlerimiz (26.10.19)

 

Vicdansız Üvey Anne 3 Yaşındaki Çocuğu Komalık Edene Kadar Darp Etmiş

Suriyeli bir ailenin hastaneye üzerine motosiklet düştü diye hastaneye götürdüğü 3 yaşındaki çocuk doktorların muayenesi sonrasında korkunç gerçek ortaya çıktı. Küçük çocuğun üvey anne tarafından sürekli ağladığı için darp edildiği ve kafasına aldığı darbeler sonucu beyin kanaması geçirdiği tespit edildi.


Burası Kahvehane Değil Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Şanlıurfa 800 Yataklı Eyyübiye Eğitim ve Araştırma Hastanesinde temizlikçilerin bilgi işlem personellerinin çalıştığı masada oturarak kahvehane tadında sohbet edip manzara izlemesine vatandaşlardan tepki geldi,


Beyazgül ve Baydilli'nin Muhtarlık Ofisi Açılış Programı Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Şanlıurfalı vatandaşlar Büyükşehir ve Karaköprü belediye başkanlarının İşsizliğe son verecek fabrika açar gibi muhtarlık ofisi açmasını sosyal medyada eleştirdi, İşsizliğe son verildi gibi yorumlandı.


Viranşehir'de Çocuklar Böyle Bir Anaokulunda Eğitim Alıyorlar

Şanlıurfa'nın Viranşehir ilçesinde Yukarı Bakımlı İlkokulu Anasınıfında minik yavruların ne yeteri kadar oyuncağı var ne de kırtasiye malzemeleri, kısıtlı şartlarda eğitim gören minik yavrucaklar bir anasınıfı değil de sanki boş bir odada eğitim görüyorlar.


Şanlıurfa Valiliğinden 15 Gün Boyunca Yasak Geldi

Şanlıurfa Valiliği yaptığı açıklamada uygun görülen veya izin verilenler dışında 15 gün boyunca ; açık alanlarda, oturma eylemleri , etkinlikler ve yürüyüşler yasaklandı. Valiliğin adını kullanarak istismar etmeye çalışmaları üzerine yasak yapma gereği duyulmuştur denildi.