İş yerlerini gezerek esnaflara hayırlı ve bereketli kazançlar dileyen Başkan Ekinci, esnaflarla sohbet ederek, sorun ve taleplerini de dinledi.Başkan Ekinci, esnaflarla yaptığı sohbette Viranşehir’in geleceği için tüm güçleriyle gece gündüz çalışmaya devam ettiklerini belirterek Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgiler verdi.İlçe esnafının her zaman yanında olduğunu belirten Başkan Salih Ekinci, “Viranşehir'imize en iyi hizmet için halkımızla her an iç içeyiz. Bugün de güne esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ederek başladık. Esnaf kardeşlerimizle hasbıhal ettik. Hemşehrilerimizin istek ve önerilerini birebir dinlemek için her fırsatta esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret ediyoruz. Viranşehirimizi hep birlikte el ele gönül gönüle daha güzel yerlere taşıyoruz ve taşıyacağız. Bizleri her daim sevgi ve muhabbetle karşılayan, gönüllerini açan kıymetli hemşehrilerime teşekkür ediyor, esnaflarımıza hayırlı, bereketli bol kazançlar diliyorum.” dedi. .
Haberler
Yayınlanma: 10 Ekim 2023 - 14:05
Başkan Ekinci, Viranşehir esnafını ziyaret etti
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, güne esnaf ziyareti ile başladı. Vatandaşlarla bir araya gelen ve esnaf ziyareti gerçekleştiren Başkan Ekinci, sabah saatlerinde Belediye meclis üyesi Cuma Koyuncu ile birlikte Ceylanpınar Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret etti.
Haberler
10 Ekim 2023 - 14:05