Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını tamamlayan Viranşehir Belediyesi, Kırsal Mahallelerde asfalt atağına geçti.Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye meclis üyeleri ile birlikte Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince Elgün (Atşane) kırsal mahallesinde startı verilen sathi kaplama asfalt çalışmalarını inceledi. Asfalt ekibine kolaylıklar dileyen ve bir süre sohbet eden Başkan Ekinci, yapılan çalışmalarla ilgili birim yetkililerinden bilgi aldı.‘Mahallenin hiçbir yolu asfaltsız kalmasın’ talimatı veren Başkan Ekinci, Merkez mahallelerde alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt çalışmalarını bitirdikten sonra Kırsal mahallelerde asfalt çalışmalarına başladıklarını söyledi. Sathi kaplama asfalt startını İlçenin en kalabalık mahallelerinden biri olan Elgün (Atşane) Kırsal mahallesinde verdiklerini belirten Başkan Salih Ekinci, asfalt çalışmalarının plan ve program dahilinde ihtiyaç duyulan tüm Kırsal mahallelerde devam edeceğinin altını çizdi. Başkan Ekinci, Mahalle içi yollarda başlatılan sathi kaplama asfalt çalışmalarını en kısa sürede bitirip mahalle sakinlerinin hizmetine sunmayı hedeflediklerini kaydetti.
Haberler
Yayınlanma: 04 Ekim 2023 - 11:04
Başkan Ekinci kırsalda başlatılan asfalt çalışmalarını inceledi
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Kırsal mahallelerde başlatılan asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.
Haberler
04 Ekim 2023 - 11:04