AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlğığı'ndan, 31 Mart seçim sonuçlarına ilişkin açıklama geldi.Açıklamada, "31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ülkemizde huzur içinde ve büyük bir demokratik olgunlukla tamamlamıştır" denilerek şu ifadelere yer verildi:"Aziz milletimiz ve Şanlıurfa’lı hemşehrilerimiz tercihini ortaya koymuştur. Milletimizin sandıkta tecelli ettirdiği iradeye sonuna kadar saygılıyız ve başımızın üstünde yeri vardır.Seçilen Belediye başkanlarını, belediye meclis üyelerini, Muhtar ve azaları tebrik ederiz.Seçimlerde Ak Parti ve Cumhur İttifakı için ter döken teşkilat mensuplarımıza, adaylarımıza,sandık görevlilerimize, dua ve desteği ile Ak Parti ve Cumhur İttifakından yana tavır sergileyen Şanlıurfa’lı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz."
Siyaset
Yayınlanma: 02 Nisan 2024 - 14:53
AK Parti'den Şanlıurfa'daki seçim sonuçlarıyla ilgili açıklama
AK Parti Şanlıurfa İl Başkanlığından yerel seçim sonuçlarına ilişkin yapılan açıklamada "Şanlıurfalı hemşerilerimiz tercihini ortaya koymuştur" denildi.
Siyaset
02 Nisan 2024 - 14:53
İlginizi Çekebilir