Şanlıurfa’da kadınlara yönelik yapmış olduğu çalışmalarla AK kadınların desteğini alan Bulut, siyaset alanında çalışmalarını sürdürüyor. Bulut, Şanlıurfa’da kadınları desteklemek adına resmi olarak encümen aday adaylığı başvurusunu yaptı.
Ayrıca Bulut, kentte yaşayan kadınlarla bir araya gelerek, kadınları onalrın yanında oluyor.Rahime Bulut beraberindeki Ak Kadınlarla birlikte Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’yı ziyaret ederek encümen aday adaylığı başvurusunu resmi olarak yaptı.Şanlıurfa için aday adaylağını açıklayan Bulut’u ve Ak Kadınları makamında misafir eden Başkan Mustafa Bağmancı Rahime Bulut ve Ak Kadınlar ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekküt etti, Encümen aday adaylığınının hayırlı olması temennisişnde bulundu.Adaylık sonrasında açıklamalarda bulunan Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Federasyonu İlçelerden Sorumlu İl Başkanı Rahime Bulut “Kadınların güçlenmesi toplumun güçlenmesi demek çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz.Bu manada bende kadınlarımızın çalışmalarına daha fazla katkıda bulunmak hizmetlerimize ara vermeden devam etmek için AK Parti Haliliye Encümen aday adaylığı başvurumuzu yaptık ” dedi.Bulut; "Bugün bizleri misafir eden değerli başkanımıza ve hem adaylık sürecimde hem de bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalarda desteklerini esirgemeyen tüm kadınlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.
Ayrıca Bulut, kentte yaşayan kadınlarla bir araya gelerek, kadınları onalrın yanında oluyor.Rahime Bulut beraberindeki Ak Kadınlarla birlikte Ak Parti Haliliye İlçe Başkanı Mustafa Bağmancı’yı ziyaret ederek encümen aday adaylığı başvurusunu resmi olarak yaptı.Şanlıurfa için aday adaylağını açıklayan Bulut’u ve Ak Kadınları makamında misafir eden Başkan Mustafa Bağmancı Rahime Bulut ve Ak Kadınlar ekibine ziyaretlerinden dolayı teşekküt etti, Encümen aday adaylığınının hayırlı olması temennisişnde bulundu.Adaylık sonrasında açıklamalarda bulunan Toplumsal Uyuşturucu ile Mücadele Eğitim Federasyonu İlçelerden Sorumlu İl Başkanı Rahime Bulut “Kadınların güçlenmesi toplumun güçlenmesi demek çalışmalarımıza kararlılıkla devam edeceğiz.Bu manada bende kadınlarımızın çalışmalarına daha fazla katkıda bulunmak hizmetlerimize ara vermeden devam etmek için AK Parti Haliliye Encümen aday adaylığı başvurumuzu yaptık ” dedi.Bulut; "Bugün bizleri misafir eden değerli başkanımıza ve hem adaylık sürecimde hem de bugüne kadar yapmış olduğum çalışmalarda desteklerini esirgemeyen tüm kadınlarımıza sonsuz teşekkür ediyorum" ifadelerine yer verdi.