Abide Kavşağında Ani Fren Yapan Araç Zincirleme Kazaya Sebep Oldu

Şanlıurfa'nın Merkez Haliliye İlçesinde bulunan ve şehrin en kalabalık kavşağı olan Abide Kavşağında araçlar normal seyrinde giderken bir araç henüz öğrenilemeyen bir sebepten ani fren yapınca ortalık karıştı. Fren yapan aracın arkasından gelen araç zincirleme şekilde bir birine çarptı 5 araç hasar görürken yaralanan kimsenin olmaması rahat nefes aldırdı.

Abide Kavşağında Ani Fren Yapan Araç Zincirleme Kazaya Sebep Oldu
Abide Kavşağında Ani Fren Yapan Araç Zincirleme Kazaya Sebep Oldu

Şanlıurfa'nın Merkez Haliliye İlçesinde bulunan ve şehrin en kalabalık kavşağı olan Abide Kavşağında araçlar normal seyrinde giderken bir araç henüz öğrenilemeyen bir sebepten ani fren yapınca ortalık karıştı.

Fren yapan aracın arkasından gelen araç zincirleme şekilde bir birine çarptı 5 araç hasar görürken yaralanan kimsenin olmaması rahat nefes aldırdı.

Şanlıurfa'da 5 Araç Zincirleme Kazaya Karıştı

Şanlıurfa'da kavşakta bir otomobilin ani fren yapması sonucu 5 araç zincirleme kazaya karıştı.

Kazada şans eseri kimse yaralanmazken araçlarda maddi hasar oluştu.

Kaza, öğle saatlerinde Abide Kavşağında meydana geldi.

Karaköprü'den kent merkezine ilerleyen sürücüsünün adı öğrenilmeyen 63 AAF 580 plakalı otomobil kavşakta ani fren yapınca arkadan gelen araçlar çarptı.

5 aracın birbirine çarptığı kazada yaralanan olmazken araçlarda hasar oluştu.

İhbar üzerine olay yerine ambulans ve trafik polisleri sevk edildi.

Kaza nedeniyle bir süre tek taraflı olarak kapanan yol araçların çekici yardımıyla otoparka çekilmesinin ardından yeniden ulaşıma açıldı.