35 Yaşındaki Adam Adliyenin 6.Katından Atlayarak İntihar Etti

İstanbul Çağlayan Adliyesinde alkollü araba kullanmaktan hakkında kamu davası açılan şahıs 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırıldı. Bir süre duruşma tensip zaptını inceleyen adam 6.kattan kendini boşluğa bırakıp intihar etti.

35 Yaşındaki Adam Adliyenin 6.Katından Atlayarak İntihar Etti

Hakkında alkollü araç kullanmaktan kamu davası açılmış olan şahıs davanın 1.Celsesinde 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırıldı. Olayın şokunu hazmedemeyen 35 yaşındaki İbrahim Özkan katipden aldığı duruşma tensip zaptını bir süre inceledikten sonra 6.Kattan atlayarak intihar etti.

İstanbul 56. Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davasında “Alkollü araç kullanarak trafik güvenliğini tehlikeye atmak” suçundan 4 ay 5 gün hapis cezasına çarptırıldı.

6.Kattan Atlayan Şahsı Öldü Zannedilip Üzerine Gazete Örttüler

Atladıktan sonra ortalıkta kargaşa çıkmasıyla birlikte bir kadın baygınlık geçirdi. İbrahim Özkan'ı öldü zannedip üzerine gazete örttüler. Bir süre sonra sağlık ekipleri olay yerine intikal ettiğinde şahsın ölmemiş olduğu tanısına vardı. Ambulans ile hastaneye sevk edildikten sonra yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer İntihar Haberleri


Harran'da Bir Kadın Kendini Asarak İntihar Etti

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde bir yıllık evli 20 yaşındaki bir kadın kendini iple asarak intihar etti.


Urfa'da Karnesindeki Zayıflar Nedeni İle 15 Yaşındaki Kız İntihar Etti

18 Milyon öğrencinin karne aldığı bu gün Şanlıurfa'da karne sevincine gölge düştü. Karnesinde zayıflar olduğu öne sürülen 15 yaşındaki kız çocuğu evde bulunan pompalı tüfekle canına kıydı.


Şanlıurfa'da 55 Yaşındaki Hıdır Öksüz Av Tüfeği İle İntihar Etti 

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde Hıdır Öksüz adında 55 yaşındaki vatandaş av tüfeği ile intihar etti, Şanlıurfa'da 55 Yaşındaki Hıdır Öksüz Av Tüfeği İle İntihar Etti 


İş Adamı Turgay Cantaş Eşini Öldürüp İntihar Etti 

Ünlü iş adamı Turgay Candaş sabah saatlerinde tartışma yaşadığı eşini pompalı tüfek ile öldürdükten sonra kendisi de intihar etti.