Yılmaz: Şanlıurfasporun Parasını Kim Nereye Götürdüyse Geri Getirecek

Şanlıurfasporun yeni başkanı Mehmet Yılmaz sosyal medya hesabından Şanlıurfasporun kasasını boşaltanları tehdit etti, Kim kulübün parasını cebine indirdiyse geri getirsin yoksa gerekeni yapacağız dedi.

Yılmaz: Şanlıurfasporun Parasını Kim Nereye Götürdüyse Geri Getirecek
Şanlıurfaspor Başkanı Mehmet Yılmaz

Şanlıurfaspor başkanı Mehmet Yılmaz başkanlığının 2. gününde Şanlıurfasporun kasasını boşaltanlara seslendi, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımında şunları söyledi.

Şanlıurfaspora kim ne zarar vermişse hesabını en kısa zamanda verecek, Kulübümüzün haklarını geri alacağız. Kulübün paralarını kim nereye götürdüyse hepsini ya geri hemen getirecek yada tek tek geri almak için ne gerekiyorsa yapacağız.

Şanlıurfasporu Kurutmaya Kimsenin Gücü Yetmez

Şanlıurfaspor koca bir çınar kurutmaya hiç kimsenin gücü yetmeyecektir. Şehire futbolu sevdirmek için elimizden ne gelirse yapacağız Allah'ın izniyle.

Birileri kabullenemiyor Şanlıurfasporumuzun iyi yerlere gelmesini ve bizimle ilk günden başladı yalan yanlış haber yapmaya. Yönetimde hiç kimse istifa etmedi etmeyecek. Çünkü bu yönetimin gözü kara bedenini taşın altına koydular onun için de yılmak yok.

Şanlıurfa'nın Tek Markasına Sahip Çıktım

Ben bir Urfalı olarak Urfa'nın tek markası olan Şanlıurfasporumuza 55 milyon borçla sahip çıktım. Başkaları gibi sahipsiz bırakmadım. Urfalı işadamlarımızın da azda olsa elini taşın altına koymaya davet ediyorum."