Üzerinde Büyü veya Sihir Olduğunu Öğrenmenin Yolları

Büyü ve Sihir alanında danışmanlık yapan Bioenerji uzmanı Özgül Yıldız çok sorulan kişilerin üzerinde büyü olup olmadığını öğrenmenin kolay yolunu sosyal medya hesabındaki canlı yayında anlattı

Üzerinde Büyü veya Sihir Olduğunu Öğrenmenin Yolları
Medyum Özgül Yıldız

Üzerinde sihir büyü vs etkisi varmı öğrenmek isteyenler. Abdestini alsın. Eline bir dikiş ipi alsın. Ayak baş parmağından topuğuna kadar ayağının ölçüsünü alsın, topukta ipi kessin veya düğümlesin işaretlesin. İpi avucuna alıp avucunu kapatıp 3 defa Hümeze suresini 3 defa da azameti okusun. İple tekrar ölçsün aynı mı, kısaldı mı, uzadı mı posta yazsın akşam yayında yapacağım çalışmada anlamlarını yorumlayacağım.

Hümeze Süresi Nasıl Okunur?

Eüzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmânirrahîm.
Veylül li külli hümezetil lümezeh. Ellezıcemea malev ve addedeh. Yahsebü enne malehu ahledeh. Kella le yümbezenne fil hutameh. Ve ma edrake mel hutameh. Narullahil mukadeh. Elleti tettaliu alel ef'ideh. İnneha aleyhim mü'sadeh. Fi amedim mümeddedeh

Azamet Nasıl Okunur?

Eüzübillahimineşşeytanirracim. Bismillahirrahmânirrahîm
Aksamtü aleyke ya meymunü ya eba nuh entelzile ala hazel eseri ve tübeyyine ma bisahibihi minel marazi in kane minel cinni fetavVilhü ve in kane minel insi fekassırhü ve in kane minallahi teala feebkıhi ala halihi
bihakki hazihis süretiş şerifeti elvahan elvahan elvahan el acel el acel el acel essaateh essaateh essaateh

Üzerinde Büyü Olanlar Ne Yapmalı?

Uyku sorunları ; rüyalarda kabuslar uçurumdan düşme hissi ile uyanma hayvanların kovalaması varmı varsa rtüeli uygulayıp bireysel bakımlarının yapılması gerekir. Enerji analizi yapıldıktan sonra kişiye özel çözümler belirlenir ve çalışmalar başlar. Bu süreçte kişi dualarla kendini korumaya alabilir ve etkiyi azaltabilir. Fakat sihir ve büyü bozmak ayrı bir ilimdir destek almaları gerekir.

Eklemlerde; boyun ve ensede sırtta yerleşmiş ağrılar dua okurken dilinin dönmemesi; ibadet etmede zorlanmalar, vs bir çok etki görülebilir.  Doğumdan gelen ümmü sübyan denen rahatsızlıklarda kişi dünyevi hayatta maddi manevi her türlü sorunlar yaşayabilir özellikle evlilik ilişkiler alanında hiç bir şey yolunda gitmez.

Atalardan kalan karma dediğimiz olayda ise yedi göbek yedi gömlek lanet derler, işte durum tamda böyledir. Yedi göbek içerisinde dedelerinin hataları günahları sonucunda sana bir miras kalır bu da DNA'lar aracılığıyla bizlere aktarılır. Yani onları görmemiz gerekmez. Miras genler aracılığıyla aktarılır.

Büyü Bozmanın Bedeli Nedir?


Elbette herşeyin bir bedeli var almadan vermek Allah'a mahsus. Evrende var olan alma verme döngüsü ve yaşamımızı sürdürmek adına bedeli almak zorundayız. Tabiki bu kural herkes için geçerli olmayabilir. Herkesin çalıştığı alemi karşılıksız yapacak diye bir kural yok. Özellikle karma denen olayda zaten kefaret sadakaları ile olay çözüleceği için ne belirlenirse ona göre çalışma yapıyoruz. Para hayır yemek dua kurban fakir fukaraya ikram vss yani şifa kişiye özel belirleniyor.

Derdi neyse dermanı da ona özel geliyor. Bir başkasına çalışılan teknik ile diğer hastaya şifa veremeyebiliyoruz. Farklı teknikler ve çalışmalar yapmak zorunda kalıyoruz. Bu işler de göründüğü gibi kolay işler değil çalışma sonrasında çektiğimiz yorgunluğu kimse anlamıyor o yüzden genelde bu işler Allah rızası için yapılır mantığında bakıyorlar malesef.
Bu konularda sorunlar yaşayanlar varsa öncelikle verdiğim uygulamayı kendileri yapıp sonrasında iletişime geçip sorunlarını dile getirirlerse benim alanımda yapabileceğim bir durumsa destek alabilirler ama benim alanımda olan bir durum değil tıbbi bir durum ise doktora gitmeleri konusunda öneride bulunurum. Tedavilerine tıbbi alanda devam ederek şifalarına kavuşurlar.Özgül Yıldız'a Nasıl Ulaşılır?

Özgül Yıldız ile Whatsapp üzerinden iletişim kurmak istiyorsanız +90 531 618 98 31 nolu Whatsapp numarasına mesaj bırakmanız yeterli olacaktır, Mail yolu ile iletilim kurmak istiyorsanız ozgulyildiz.com web sitesinin iletişim bölümünde bulunan formdan maillerinizi ulaştırabilirsiniz.