Urfalı Baba Şehit Olan Oğlunun Acısına Dayanamayıp Hayatını Kaybetti

Tam 1 yıl önce gene Kasım ayında Hakkari'de hain pusuda şehit olan Menduh Çelik, 11 Kasım 2018 şehit düşmüştü. Babası ise 7 kasım günü tedavi gördüğü hastanede yaşam savaşına yenik düştü.

Urfalı Baba Şehit Olan Oğlunun Acısına Dayanamayıp Hayatını Kaybetti

Hakkari’nin Şemdinli ilçesine bağlı Süngütepe üs bölgesinde mühimmat patlaması sonucu hayatını kaybeden 7 askerden biri olan Topçu Er Menduh Çelik (21), 11 Kasım 2018'de yaşam savaşına yenik düştü. 

Babası da 1 yıl sonra Kasım ayında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer Haberlerimiz


Suruç'a Havan Mermisi Düştü : 3 Şehit

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesine düşen YPG Tarafından atılan havan mermisi 3 sivilin ölmesine sebep oldu. Hain saldırıda üstü battaniye ile örtülü olan şehidin önünde ağıtlar yakıldı. Havan mermisinin Tel Abyad tarafından geldiği tahmin ediliyor.


 

Van'da Askeri Araca Kumpas : 1 Şehit, 2 Yaralı

Van'ın Çaldıran ilçesinin Uzunyol Karakoluna ait devriye aracının görev esnasında PKK terör örgütü tarafından ateş açıldı. Hain saldırıda 1 uzman çavuş şehit olurken, 2 asker de yaralandı.


Urfalı Polis Geçirdiği Trafik Kazasında Şehit Oldu

Van'da 5 Ekim günü saat 16.00 sıralarında meydana gelen kazada Şanlıurfa Halfetili polis memuru İsmail Tuncel şehit oldu. Şehit polis memurunun eşinin 8 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.


Mardin'in Ömerli İlçesinde Hain Pusu / Uzman Onbaşı Şehit Oldu

Mardin'in Ömerli ilçesine bağlı Tavuklu kırsalında bir menfeze tuzaklanan El yapımı Patlayıcı (EYP) Patlatılması sonucu görevden dönen Jandarma Uzman Onbaşı Mehmet Acar patlama sonucu hayatını kaybetti.


KK'nın Katlettiği Şehit Necmettin Öğretmenin Öğrencileri Öğretmenlerini Andı

2017 yılında Şanlıurfa'nın Siverek ilçesi kırsalında bir köy okulunda görev yapan Necmettin Yılmaz, Yaz tatilinde memleketine aracı ile giderken PKK terör örgütü tarafından kaçırılmış öldürülerek cesedi Pülümür Çayına bırakılmıştı. Şehit öğretmenin öğrencileri öğretmenlerini çok sevdiğini ve onu çok özlediğini belirterek üzüntülerini dile getirdi. Valilik köye yapılacak yeni okula Şehit öğretmenin ismini vermeyi kararlaştırdı