Urfa'da Çocuklar Süs havuzlarında Tehlikeye Aldırış Etmiyor

Şanlıurfa'da Şehir merkezinde bulunan bazı kavşak ve caddelerin ortasında bulunan ve içerisinde elektrik tesisatı bulunan süs havuzları çocukların eğlence mekanı haline geldi. Hayati tehlikeye aldırış etmeyen çocuklar bu havuzların keyfini çıkarıyor

Urfa'da Çocuklar Süs havuzlarında Tehlikeye Aldırış Etmiyor
Urfa'da Çocuklar Süs havuzlarında Tehlikeye Aldırış Etmiyor

Şanlıurfa'da Şehir merkezinde bulunan bazı kavşak ve caddelerin ortasında bulunan ve içerisinde elektrik tesisatı bulunan süs havuzları çocukların eğlence mekanı haline geldi. Hayati tehlikeye aldırış etmeyen çocuklar bu havuzların keyfini çıkarıyor.

Şanlıurfa’da sıcaktan bunalan çocuklar, tehlikeye aldırış etmeden süs havuzuna girip serinledi.
Şanlıurfa'da mevsim sıcaklıkların son günlerinde etkisini göstermeyi sürdürüyor. Sıcak ve nemli havadan bulanan çocuklar, tehlikeli olmasına aldırış etmeden süs havuzlarına girerek serinledi. Kentte sıcaktan bunalan çocuklar, yasak olmasına rağmen süs havuzlarına girerek serinledi. Bazılarının elbiseyle girdiği süs havuzunda serinleyen çocuklar, daha sonra parktaki çim zemine uzanarak kurulanmaya çalıştı.

Havuzun Kenarındaki Elektik Panosuna Çıkarak Suya Atlıyorlar

Suda birbiriyle oynayan çocuklar, havanın sıcak suyun da pis olduğunu belirterek, serinlemenin keyfini yaşadı.

Süs havuzlarında bulunan elektrik motorları ve aydınlatma ampullerine ekım sağlayan ve her hangi bir kaçak olması durumunda öldürücü derecede tehlikeli olan bu havuzlara girmek hatta elini ayağını sokmak bile yasak ancak bu yasağı çocuklar dinlemiyor.

Tehlikenin boyutlarını öngöremeyen çocuklar havuz kenarında bulunan elektrik panosuna çıkarak havuza atladı.