Türk Kızına Asılan Suriye Uyruklu Mahalleli Tarafından Linç Edilmek İstendi

Edinilen bilgiye göre Bursa'da bir kıza sarkıntılık eden Suriye vatandaşı, Sarkıntılık ettiği kızı ve annesini darp etti, Olayı öğrenen mahalleli Suriye uyruklu vatandaşı linç etmek istedi

Türk Kızına Asılan Suriye Uyruklu Mahalleli Tarafından Linç Edilmek İstendi
Buse'yi Taciz Eden Suriyeli

İddialara göre Bursa’nın Yenice Mahallesinde meydana geldi. Suriye uyruklu Abdulhadi A. (25), iddiaya göre hoşlandığı ancak karşılık alamadığı Buse E.’yi (19) takip etti. Buse E. annesinin iş yerine girince,  Abdulhadi A. da peşinden gitti. Abdulhadi A. iş yerinde Buse E.’nin annesi Zehra E. (38) ile konuşup durumu anlattı.

Haberin Videosu ►

 

Kızımdan Uzak Dur Diyen Anneye Saldırdı


Zehra E. ise kızının istemediğini söyleyerek gitmesini istedi. Bunun üzerine Suriye vatandaşı Abdulhadi A., Zehra E.’ye saldırıda bulundu. Durumu gören çevredekilerin müdahalesi ile Zehra E. ve Buse E. Suriyeli'nin elinden kurtarıldı. Bu sırada toplanan mahalleli  Abdulhadi A.’yi darbetti.

 
Mahalle Ayağa Kalktı

İhbar üzerine olay yerine gelen polis tarafından öfkeli kalabalığın elinden kurtarılan Abdulhadi A., İnegöl Devlet Hasatanesi Acil Servisi’ne kaldırılarak tedaviye alındı. Genç kız ve annesi saldırgandan şikayetçi oldu.