Siverek'te 50 Yaşındaki Kadın Kendini İpe Asarak İntihar Etti

Şanlıurfa'nın Siverek ilçesinin Dicle Mahallesinde meydana gelen olayda 50 yaşındaki H.S evde kimsenin olmadığı sırada kendini ipe asarak intihar etti.

Siverek'te 50 Yaşındaki Kadın Kendini İpe Asarak İntihar Etti

Elde edilen bilgilere göre olay, Akşam saatlerinde meydana geldi. Piskolojik sorunları olduğu iddia edilen kadın, evde kimsenin olmadığı sırada kendini ipe asarak intihar etti.

Eve gelen yakınları H.S'yi ipte asılı şekilde ölü buldu. Polis ve 112 sağlık ekiplerine çok geçmeden haber verildi. Sağlık ekipleri H.S'nin yaşam organlarının tamamen işlevsiz olduğunu teyit ettikten sonra H.S'nin cenazesi incelenmek üzere Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.


Dikkatinizi Çekebilecek Diğer İntihar Haberleri


Harran'da Bir Kadın Kendini Asarak İntihar Etti

Şanlıurfa'nın Harran ilçesinde bir yıllık evli 20 yaşındaki bir kadın kendini iple asarak intihar etti.


Urfa'da Karnesindeki Zayıflar Nedeni İle 15 Yaşındaki Kız İntihar Etti

18 Milyon öğrencinin karne aldığı bu gün Şanlıurfa'da karne sevincine gölge düştü. Karnesinde zayıflar olduğu öne sürülen 15 yaşındaki kız çocuğu evde bulunan pompalı tüfekle canına kıydı.


Şanlıurfa'da 55 Yaşındaki Hıdır Öksüz Av Tüfeği İle İntihar Etti 

Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde Hıdır Öksüz adında 55 yaşındaki vatandaş av tüfeği ile intihar etti, Şanlıurfa'da 55 Yaşındaki Hıdır Öksüz Av Tüfeği İle İntihar Etti 


İş Adamı Turgay Cantaş Eşini Öldürüp İntihar Etti 

Ünlü iş adamı Turgay Candaş sabah saatlerinde tartışma yaşadığı eşini pompalı tüfek ile öldürdükten sonra kendisi de intihar etti.