Sevgilisi Tarafından Asansör Boşluğuna İtilen Kız Ağır Yaralandı

Gece 2 sıralarında arkadaşlarıyla birlikte evde otururken henüz nedeni bilinmeyen bir tartışma yüzünden Tuğçe Ülkü Gürbüz (24), Sağlık Bilimleri Fakültesinde araştırma görevlisi olan arkadaşı Mustafa Kafes tarafından itilerek asansör boşluğuna düştü.

Gece 2 sıralarında arkadaşlarıyla birlikte evde otururken henüz nedeni bilinmeyen bir tartışma yüzünden  Tuğçe Ülkü Gürbüz (24),  Sağlık Bilimleri Fakültesinde araştırma görevlisi olan arkadaşı Mustafa Kafes tarafından itilerek asansör boşluğuna düştü.

Genç kızın düşmesi üzerine arkadaşı, sağlık ve polis ekiplerine haber verdi. Genç kız, apartman sakinleri ve sağlık görevlileri tarafından asansör boşluğundan çıkarıldı. Genç kız, hemen olay yeri yakınındaki Konya Numune Hastanesine kaldırıldı. Gürbüz'ün hayati tehlikesinin devam ettiği belirtildi.
Olayla ilgili olarak polis ekipleri Mustafa Kafes’i gözaltına aldı. Kafes'in ifadesinde, olay anında sinirli olduğunu, neden tartıştıklarını hatırlamadığını ve alkollü olduğunu söylediği öğrenildi. Adliyeye sevk edilen Mustafa Kafes çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.